Μπράβο

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

nikolas

Μπράβο

Δημοσίευση από nikolas »

Μπράβο σε όλους που κατασκεύασαν την σελίδα.
ΜΠΡΑΒΟ.
dompros
Απλό Μέλος
Απλό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Απρ 12, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: Μέγαρα Αττικής
Επικοινωνία:

Re: Μπράβο

Δημοσίευση από dompros »

Μπράβο για την προσπάθεια αλλα γαιτί νομίζω οτι ειναι απων η θρησκευτικοτητα απο την σελιδα???
Μιλάτε για το Αγιον Ορος και δεν έχετε βάλει στην αρχικη ουτε μια εικόνα τησ Παναγιας ή έναν Σταυρο.
Πιστεύω σύντομα να την βελτιώσετε.
Θα είμαι εδώ να σας βοηθήσω...........
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2729
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από agiooros »

Πιστεύω σύντομα να γίνει. Δεν υπάρχει και πολυς χρόνος.
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Δημοσίευση από smarti »

Σε ευχαριστω απο ολη μου την καρδια , για αυτο το σαιτ που κατα τυχη ειχα ανακαλυψει και μου κραταει απο τοτε συντροφια με πολυ ωφελιμα πραγματα ,τα οποια για να τα ειχα μαθει απο αλλου ,θα πρεπει να ειχα ζαλισει ολον τον κοσμο!Οχι οτι δεν ζαλιζω τωρα τους αλλους,αλλα να τι να κανουμε.......... :D
Εχω βρει μια καινουρια παρεα με τα ιδια τα πιστευω ,που μπορω και συζηταω και ρωταω πραγματα ,χωρις να φοβαμαι οτι θα παρεξηγηθω.
Ευχαριστω και ολους εσας που υπαρχετε σε αυτο το ομορφο και πνευματικο σαιτ.
:oops: :oops: Ενιωθα την επιθυμια να μοιραστω μαζι σας την χαρα μου και την ευγνωμοσυνη προς τον διαχειριστή!!και προς ολους εσας που γνωρισα και μου μαθατε τοσα πολλα πραγματα!! :love4:
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
Teri
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Αικατερίνα@Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Teri »

Νομίζω Σμαρώ ότι μίλησες εξ' ονόματος όλων μας!
Christos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1870
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 12, 2005 6:00 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Christos »

Ένα μεγάλο ευχαριστώ εκ βάθους καρδίας και εκ μέρους μου προς τον αγαπητό μας διαχειριστή (agiooros) O:)

Το εδώ σίτε ήταν το δεύτερο μεγάλο βήμα μου στο διαδίκτυο καί παραμένει ο αγαπημένος μου χώρος ανταλλαγής απόψεων και ενημέρωσης.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Evi_J
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 17, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από Evi_J »

Πράγματι ο Νικόλας αξίζει συγχαρητήρια! Ελπίζω να μην το μετανιώσει ποτέ....


ΥΓ: dompros θέλω να σου πω κάτι...Όχι ότι προσωπικά έχω κάποιο πρόβλημα αλλά επειδή το avatar που έβαλες ανήκει στον π. Αντώνιο και έτσι ξέρουμε ότι μιλάμε με κάποιον ιερέα (βασικά καμιά φορά το χρησιμοποιούν και διάφοροι άλλοι ιερείς αλλά συνήθως αυτός... μιας και οι άλλοι δεν πολύ μπαίνουν....) μήπως σου είναι εύκολο να βάλεις κάποιο άλλο; Για να μην μπερδευόμαστε δηλ..... Αν δεν σε πειράζει....
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Δημοσίευση από smarti »

Evi_J έγραψε:Πράγματι ο Νικόλας αξίζει συγχαρητήρια! Ελπίζω να μην το μετανιώσει ποτέ....


ΥΓ: dompros θέλω να σου πω κάτι...Όχι ότι προσωπικά έχω κάποιο πρόβλημα αλλά επειδή το avatar που έβαλες ανήκει στον π. Αντώνιο και έτσι ξέρουμε ότι μιλάμε με κάποιον ιερέα (βασικά καμιά φορά το χρησιμοποιούν και διάφοροι άλλοι ιερείς αλλά συνήθως αυτός... μιας και οι άλλοι δεν πολύ μπαίνουν....) μήπως σου είναι εύκολο να βάλεις κάποιο άλλο; Για να μην μπερδευόμαστε δηλ..... Αν δεν σε πειράζει....
Εφη ειναι πολυ παλιο το δημοσιευμα.!!!Συγνωμη για την παρεμβαση. :oops:
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
Evi_J
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 17, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από Evi_J »

smarti έγραψε:Εφη ειναι πολυ παλιο το δημοσιευμα.!!!Συγνωμη για την παρεμβαση. :oops:
Δεν πειράζει! Τα συγχαρητήρια είναι πάντα ευπρόσδεκτα όταν δίνονται για καλό σκοπό!

Και επειδή υποθέτω ότι αναφέρεσε και σε αυτό που είπα στον dompros.... Ούτε αυτό πειράζει που το έγραψα... Το είδαν και οι άλλοι και πιστεύω ότι συμφωνούν. Ας έχουμε ένα avatar ελεύθερο αποκλειστικά για τους ιερείς.



ΥΓ: Εύη... από το "Παρασκευή".
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Δημοσίευση από smarti »

Eυη σε ευχαριστω που δεν θυμωσες!!Απλως αναφερομουν στο αβαταρ!(Μπορει αυτη τη στιγμη να μην συμμετεχει αλλο).
Απο οτι διαβασα νομιζω οτι πρεπει να ηταν και ιερεας η καποιος μοναχος ο συγκεκριμενος ανθρωπος.
Οσο για τα συγχαρητηρια ειναι αυτονοητο και σιγουρα εγιναν για καλο σκοπο
.Απλως βρηκα αυτο το παλιο θεμα και σκεφτηκα ,για να μην ανοιξω αλλο θεμα να τα γραψω στο συγκεκρμενο ποστ! :)
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”