Είχα σχέση και διαλύθηκε με μάγια απ' τη μάνα της

Πνευματικά θέματα

Συντονιστές: pAntonios, Συντονιστές

Απάντηση
giorgoss
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Οκτ 09, 2006 5:00 am

Είχα σχέση και διαλύθηκε με μάγια απ' τη μάνα της

Δημοσίευση από giorgoss »

ζηταω βοηθεια ειχα μια σχεση 3 χρονια και οι γονεισ τησ κοπελας δεν με θελανε τον τελευτεω καιρο η μητερατης αρχησε να πηγενει σε μια καφετζου και αυτη ηξερε και μαγια και αρχησε η κοπελαμου να αλλαζει να ειναι αγνωρηστη να αρωστενει εγω να κτυπαω να γινομε χαλια και να βγαζει σταφυλοκοκο η κοπελα να με χωρηζει και να μου λεει δεν ξερω γιατι σε χωρηζω και τωρα να ειναι αγνωρηστη βριζει βγενει με ατομα που τησ ειχαν κανει κακο και βριζει συνεχεια τα θεια και εμενα χωρισ να εχω κανει τιποτα και δεν μπορω να την βλεπω ετσι θελω βοηθεια οταν τησ ειπα για μαγια πριν χωρησουμε μου ελεγε ναι οτι κατι γινετε τωρα εχει αλλαξη τοσο πολυ που αν τησ πω κατι τετιο με βριζει σας παρακαλω θελω μια βοηθεια
giorgoss
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Οκτ 09, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από giorgoss »

βοηθηστεμε σας παρακαλω
pAntonios
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 545
Εγγραφή: Δευ Μαρ 27, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: p.Antonios @otenet.gr
Επικοινωνία:

Βρείτε έναν καλό πνευματικό

Δημοσίευση από pAntonios »

Αυτό το θέμα αγαπητέ μου δεν βοηθιέται με αλληλογραφία...

Βρείτε έναν καλό πνευματικό (αν δεν έχετε ήδη) και συμβουλευτείτε τον από κοντά.

Και βέβαια είναι πιθανό να έχουν γίνει μάγια. Λέγεται ότι πάνω από 5.000 άτομα ασκούνται με τη μαγεία στην Ελλάδα και φαίνεται ότι ξεζουμίζουν καλά τον κοσμάκη...
Φυσικά τα μάγια δεν μπορούν να σε πιάσουν όταν είσαι κοντά στην Εκκλησία, εξομολογείσαι και κοινωνάς. Τότε επιστρέφουν στο μάγο και του κάνουν ζημιά. (Ούτως η άλλως φυσικά ζημιώνεται από τους δαίμονες, οι οποίοι δεν συνηθίζουν να σου κάνουν δώρα χωρίς να τα πληρώσεις μια μέρα στο πολλαπλάσιο!)
ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ
ΠΑΝΤΩΝ ΕΝΕΚΕΝ!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πνευματικά θέματα”