Ευχαριστούμε πολύ Τούλα !!!!

Διάφορα Θέματα που δεν μπορούν να είναι σε άλλη κατηγορία

Συντονιστής: Συντονιστές

toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 35855
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Ευχαριστούμε πολύ Τούλα !!!!

Δημοσίευση από toula »

Bρέθηκε ένας άνθρωπος να ανοίξει ένα θέμα για να με ευχαριστήσει και έγινε ολόκληρο σήριαλ το όνομά μου.
Ο πατέρας μου που ήταν ιερέας, 3 θείοι μου ιερείς, ο ένας εξ αυτών επίσκοπος, ο πνευματικός μου και όλοι οι ιερείς που με γνωρίζουν και είναι πολλοί, με αποκαλούν Τούλα. Να τα βάλετε μαζί τους λοιπόν !
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24978
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Ευχαριστούμε πολύ Τούλα !!!!

Δημοσίευση από aposal »

Κι εμείς που θέλουμε να σε αποκαλούμε Παναγιώτα γιατί δεν το δέχεσαι;
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 35855
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Ευχαριστούμε πολύ Τούλα !!!!

Δημοσίευση από toula »

Τέλος πάντων. Κάποτε πρέπει να τελειώσει αυτή η ιστορία. Λέγετε με όπως θέλετε απλά δεν με ενδιαφέρει πλέον. Δεν θα στεναχωριέμαι εγώ για κανέναν εδώ μέσα. Έχω τόσα προβλήματα να σκεφτώ που το τελευταίο πλέον που με νοιάζει είναι πως θα με αποκαλείς εσύ και ο Στάθης. Τέλος !!!!
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24978
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Ευχαριστούμε πολύ Τούλα !!!!

Δημοσίευση από aposal »

Κοίτα, εγώ θα σε αποκαλώ Τούλα, παρ' όλο που ξέρω ότι δεν είναι σωστό, γιατί δεν θέλω να σε σκανδαλίζω περαιτέρω. Αυτό όμως δεν αναιρεί την υποχρέωσή σου να το κοιτάξεις το θέμα. Το γιατί δηλαδή η κλήση με το βαπτιστικό σου όνομα σου δημιουργεί τέτοια συναισθήματα.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
stathis73
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6455
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 8:44 am
Τοποθεσία: Ευστάθιος-Λευκός Πύργος της Μακεδονίας.

Re: Ευχαριστούμε πολύ Τούλα !!!!

Δημοσίευση από stathis73 »

toula έγραψε:Τέλος πάντων. Κάποτε πρέπει να τελειώσει αυτή η ιστορία. Λέγετε με όπως θέλετε απλά δεν με ενδιαφέρει πλέον. Δεν θα στεναχωριέμαι εγώ για κανέναν εδώ μέσα. Έχω τόσα προβλήματα να σκεφτώ που το τελευταίο πλέον που με νοιάζει είναι πως θα με αποκαλείς εσύ και ο Στάθης. Τέλος !!!!


Παναγιώτα παιδί μου , εγω προσωπικά επειδή ξέρω οτι εχεις αίσθηση του χιούμορ σε παω κόντρα στο Τουλα για λόγους καθαρά πλάκας, πέραν οτι ολοι μας κανονικα πρεπει να χρησιμοποιούμε τα βαφτιστικά μας, εσυ εχεις συνηθίσει το Τουλα και να είναι ευλογημένο, αν σε πειράζει που σε κανω πλακα να το κοψω, άλλωστε δεν ειναι λόγος αυτος να στενοχωριόμαστε εχουμε οπως ειπες πολύ πιο σοβαρα προβλήματα απο το πως θα σε αποκαλούμε εγω με τον Απόστολο.
Να με συγχωρέσεις αν σε στενοχώρησα :mrgreen: και αν "φωνάξεις" δυνατα απεταξάμην τον Θρυλο εγω θα σε φωναζω μονο Τουλα :mrgreen: :mrgreen: :8 :8
Τις θεός Μέγας ως ο Θεός ημών.
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 35855
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Ευχαριστούμε πολύ Τούλα !!!!

Δημοσίευση από toula »

aposal έγραψε:Κοίτα, εγώ θα σε αποκαλώ Τούλα, παρ' όλο που ξέρω ότι δεν είναι σωστό, γιατί δεν θέλω να σε σκανδαλίζω περαιτέρω. Αυτό όμως δεν αναιρεί την υποχρέωσή σου να το κοιτάξεις το θέμα. Το γιατί δηλαδή η κλήση με το βαπτιστικό σου όνομα σου δημιουργεί τέτοια συναισθήματα.
Δεν έχω να κοιτάξω τίποτα ! Παρακαλώ να ασχολείσθε με τα του οίκου σας !
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 35855
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Ευχαριστούμε πολύ Τούλα !!!!

Δημοσίευση από toula »

stathis73 έγραψε:
toula έγραψε:Τέλος πάντων. Κάποτε πρέπει να τελειώσει αυτή η ιστορία. Λέγετε με όπως θέλετε απλά δεν με ενδιαφέρει πλέον. Δεν θα στεναχωριέμαι εγώ για κανέναν εδώ μέσα. Έχω τόσα προβλήματα να σκεφτώ που το τελευταίο πλέον που με νοιάζει είναι πως θα με αποκαλείς εσύ και ο Στάθης. Τέλος !!!!


Παναγιώτα παιδί μου , εγω προσωπικά επειδή ξέρω οτι εχεις αίσθηση του χιούμορ σε παω κόντρα στο Τουλα για λόγους καθαρά πλάκας, πέραν οτι ολοι μας κανονικα πρεπει να χρησιμοποιούμε τα βαφτιστικά μας, εσυ εχεις συνηθίσει το Τουλα και να είναι ευλογημένο, αν σε πειράζει που σε κανω πλακα να το κοψω, άλλωστε δεν ειναι λόγος αυτος να στενοχωριόμαστε εχουμε οπως ειπες πολύ πιο σοβαρα προβλήματα απο το πως θα σε αποκαλούμε εγω με τον Απόστολο.
Να με συγχωρέσεις αν σε στενοχώρησα :mrgreen: και αν "φωνάξεις" δυνατα απεταξάμην τον Θρυλο εγω θα σε φωναζω μονο Τουλα :mrgreen: :mrgreen: :8 :8
Δεν υπάρχει περίπτωση να φωνάξω τίποτα. Αν σας αρέσει... αν όχι δεν πειράζει ... καλή καρδιά !
Άβαταρ μέλους
vivika
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 939
Εγγραφή: Τετ Σεπ 09, 2009 7:39 pm
Τοποθεσία: Βίβιαν@Ν.Φ.

Re: Ευχαριστούμε πολύ Τούλα !!!!

Δημοσίευση από vivika »

Ευχαριστούμε πολύ ΤΟΥΛίτσΑ!! :8 :8 :8
«Γρηγορεῖτε καί προσεύχεσθε, ἵνα μή εἰσέλθητε εἰς πειρασμόν» Ματθ. κστ' 41
Ω Θεέ μου, δώσε μου τη δύναμη να αλλάξω αυτά που μπορώ, την υπομονή να αντέξω αυτά που δεν μπορώ,
και τη σοφία για να γνωρίζω τη διαφορά μεταξύ τους.
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 35855
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Ευχαριστούμε πολύ Τούλα !!!!

Δημοσίευση από toula »

vivika έγραψε:Ευχαριστούμε πολύ ΤΟΥΛίτσΑ!! :8 :8 :8
Να 'σαι καλά Βίβιαν μου !!! Σε ευχαριστώ πολύ !!! :8 :8 :8

Ο Βασίλης και η Μαρία με αποκαλούν Τουλάκι και κάποια φορά ο Νίκος από την Θεσσαλονίκη (όταν του το είπα) μου είπε πως με τίποτα δεν μπορεί να με πει έτσι .... μάλλον λόγω ....ηλικίας και .. όγκου !!! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
nickzark
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4403
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:19 am
Τοποθεσία: Νικόλαος@θεσσαλονίκη

Re: Ευχαριστούμε πολύ Τούλα !!!!

Δημοσίευση από nickzark »

Ε όχι βρε Τούλα ηλικίας όγκου κτλ.εν ερήμην του λόγου σε είπα Κυρία Τούλα από αγάπη και σεβασμό.δεν το σκέφτηκα.το χέρι μόνο του πήγε.αλλα μετά μόνο Τούλα σε έλεγα .
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα Θέματα”