Οι «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» των αναρτήσεων...

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

paratiritis88
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 24, 2007 6:00 am

Οι «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» των αναρτήσεων...

Δημοσίευση από paratiritis88 »



Παρακαλώ καί δημοσίως την κυρία συντονίστρια να μή κακοποιεί κάποιες αναρτήσεις και τίς πετάει φύρδην - μύγδην όπου αυτή νομίζει, σύμφωνα με τα δικά της κριτήρια, υποβαθμίζοντας έτσι ένα σπουδαίο θέμα, άγνωστο στούς περισσότερους καί βάζοντάς το στό τσουβάλι ομοειδών θεμάτων…, Έψαξα πολύ να βρώ το θέμα πού ανέβασα γιατί δεν υπήρχε ούτε στην «προβολή δημοσιεύσεών μου» κυριολεκτικώς δηλαδή εξαφανισμένο και σαν να μη ανέβηκε ποτέ ! Μπράβο μας !

Έβαλα τίτλο: "Οί σημαίες, οί δορυφόροι, καί η Εθνική συνείδηση..." , και το τρύπωσε στο «Σημαία σηκώσατε» και άντε μετά εκεί μέσα, να ανακαλύψει κάποιος το μυστήριο τής υπόθεσης πού εκθέτω…

Σού λέει «για την σημαία θα μιλάει αυτή η ανάρτηση, άστο , πάμε παρακάτω…» προσπερνώντας έτσι την θαμμένη είδηση ότι εδώ κάτι περισσότερο μπορεί να συμβαίνει πέρα από μια σημαία…

Επειδή καί παλαιότερα η κυρία συντονίστρια έχει προβεί σε τέτοιες "ρυθμίσεις" - υποβαθμίσεις με αλλαγές τίτλων σημαντικών θεμάτων και της έχω διαμαρτυρηθεί γι΄ αυτό, με όλο το συμπάθειο πρός το ατομό της ( όχι όμως και προς τις δημοσιογραφικές – φιλολογικές γνώσεις της ) σκέφθηκα να δημοσιοποιήσω το θέμα αναμεταξύ όλων των αδελφών προς συζήτηση, θεωρώντας ότι καλό είναι πρίν προβαίνει κάποιος συντονιστής σε τέτοια «τσουβαλιάσματα» να προσέχει μήπως κάτι περισσότερο θέλει να πεί κάποιο κείμενο, κάποια είδηση, και καλό θα είναι να αποφεύγονται αυτές οι ομαδοποιήσεις…

Με την προσήκουσα τιμή περιμένοντας τα βέλη σας, και ελπίζοντας να μη εξαφανιστεί, να μή αποκρυβεί, καί να μή κλειδωθεί αυτή, η προς συζήτηση δημόσια διαμαρτυρία μου…

paratiritis88
dimitrisgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 24, 2009 12:53 pm

Re: ΟΙ «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» ΤΩΝ ΑΝΑΡΤΗΣΕΩΝ…

Δημοσίευση από dimitrisgr »

Σε τι ακριβώς αναφερόσουν αδελφέ;
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: ΟΙ «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» ΤΩΝ ΑΝΑΡΤΗΣΕΩΝ…

Δημοσίευση από vasilisalt »

Δεν μας είχες συνηθίσει φίλε Παρατηρητή, σε αγενείς συμπεριφορές και εκφράσεις.
Θα μπορούσες να εκφράσεις το παράπονό σου, με λίγο περισσότερη ευγένεια,
σεβόμενος πως η Αγγελική εντελώς ερασιτεχνικά και με πολύ κόπο, μας υπηρετεί καιρό τώρα.

Τι ύφος είναι αυτό;
Σε ποιον απευθύνεσαι;
Να θυμίσω πως το παρόν φόρουμ είναι μια ερασιτεχνική προσπάθεια ψυχής κάποιων ανθρώπων.
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: ΟΙ «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» ΤΩΝ ΑΝΑΡΤΗΣΕΩΝ…

Δημοσίευση από vasilisalt »

Αν μπορείς και είναι δυνατόν, Παρατηρητή, να αναλάβεις εσύ συντονιστής.
Δεν κάνω πλάκα, το εννοώ.
Συνεννοήσου με το διαχειριστή και ανέλαβε.
Η κοπέλα έχει προσφέρει τα πάντα και έχει δηλώσει κουρασμένη εδώ και έξι μήνες.
Ευκαιρία λοιπόν είναι να βάλεις μια τάξη.

Ξαναλέω. Η παρατήρησή μου είναι για το υφάκι. Όχι για την ουσία.
Γιατί με το υφάκι, κατάφερες και χάσαμε την ουσία.
Άβαταρ μέλους
stathis73
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6455
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 8:44 am
Τοποθεσία: Ευστάθιος-Λευκός Πύργος της Μακεδονίας.

Re: ΟΙ «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» ΤΩΝ ΑΝΑΡΤΗΣΕΩΝ…

Δημοσίευση από stathis73 »

Nα ρίξω και εγώ τα βέλη μου στον φίλο μας που τα περιμένει με "προσήκουσα τιμή" και να του πω πέρα από το ότι δεν νομίζω να έχει κάτι μαζί σου η κυρία Αγγελική, τα γραφόμενα σου βγάζουν κάποια “απωθημένα” να το πω και δεν είναι σωστό να προσβάλουμε δημοσίως και μάλιστα να ζητάμε κιόλας να μην σβηστεί η κλειδωθεί το θέμα σου με ποιο σκοπό;............................να τιμωρήσουμε την κυρία Αγγελική;

Δεν νομίζω ο τρόπος που το ανέβασες είναι σωστός, δεν σε τιμά και μάλιστα θα έπρεπε να λέμε και ευχαριστώ στην Αγγελικούλα μας που μας ανέχεται καθώς εγώ (πάνω από όλους) και άλλοι τόσοι εδω μέσα είναι για μόνιμο ban και βγαίνουμε και ζητάμε και τα ρέστα απο πάνω.

Το αίτημα σου είναι πολύ σωστό αλλά ο τρόπος που το χειρίστηκες-παρουσίασες εντελώς λάθος. :wink:

ΥΓ: όλα αυτά είναι προσωπική μου γνώμη και συγνώμη εάν σε πρόσβαλα κάπου. :wink:
Τις θεός Μέγας ως ο Θεός ημών.
angieholi
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3227
Εγγραφή: Τρί Μάιος 05, 2009 5:25 pm
Τοποθεσία: Αγγελική@Αθήνα

Re: Οι «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» των αναρτήσεων...

Δημοσίευση από angieholi »

Ωχ! :shock: Ελπίζω τώρα να μην τα ακούσω και επειδή μετέφερα το θέμα από την ενότητα της "Επικαιρότητας", στην ενότητα "Εισηγήσεις για το φόρουμ". :mrgreen:

Σεβαστή η άποψη του παρατηρητή και το αίτημα του θα γίνει αμέσως αποδεκτό!
Δεν βρίσκω το λόγο να χαλάμε τις καρδιές μας για κάτι τόσο ασήμαντο, όπως η συγχώνευση θεμάτων, ακόμα και αν το συγχωνευμένο θέμα είναι τόσο καίριο ή αποτελεί θέμα "ζωής και θανάτου!" :8
Φώς στους μοναχούς είναι οι Άγγελοι... και φώς στους κοσμικούς οι Μοναχοί...
Άβαταρ μέλους
filotas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4117
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 11, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Κοζάνη
Επικοινωνία:

Re: Οι «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» των αναρτήσεων...

Δημοσίευση από filotas »

Κακοποίηση αναρτήσεων είναι... να πάρεις το καινούργιο σου αυτοκίνητο και να πας να κυκλοφορήσεις στους δρόμους της Κοζάνης :mrgreen: .

Κατά τα άλλα η Αγγελική πολύ καλά κάνει και αναταξινομεί τις δημοσιεύσεις μας, αφού τις πετάμε όπου νά 'ναι και δεν προσέχουμε, αν υπάρχουν άλλες παρόμοιες δημοσιεύσεις.

Αγγελική συνέχισε ακάθεκτη!! :41
Άβαταρ μέλους
marinam
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 08, 2010 3:47 pm
Τοποθεσία: ΕΝ ΙΩΑΝΝΙΝΟΙΣ

Re: Οι «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» των αναρτήσεων...

Δημοσίευση από marinam »

filotas έγραψε:Κακοποίηση αναρτήσεων είναι... να πάρεις το καινούργιο σου αυτοκίνητο και να πας να κυκλοφορήσεις στους δρόμους της Κοζάνης :mrgreen: .

Κατά τα άλλα η Αγγελική πολύ καλά κάνει και αναταξινομεί τις δημοσιεύσεις μας, αφού τις πετάμε όπου νά 'ναι και δεν προσέχουμε, αν υπάρχουν άλλες παρόμοιες δημοσιεύσεις.

Αγγελική συνέχισε ακάθεκτη!! :41
Φιλώτα μου, Νίκο Καλημέρα,
ομοίως αυτό το πρόβλημα το έχουμε και εμείς εδώ στα Γιάννενα με τους δρόμους :45 :45 :45

Αυτό με τις αναρτήσεις το χω και εγώ. Σχώραμε και εσύ απο το άλλο φόρουμ αλλά και η Αγγελική που τις βάζω όπου βρω. Φτάνει που έχετε όλα τα υπόλοιπα έχετε και μας να σας κάνουμε πιο δύσκολη την ιντερνετική σας ζωή.

Βασιλάκη μου καλά είσαι;

φιλια
Μὴ χωρίσεις μὲ τῆς δόξης τῶν μαρτύρων σου γλυκύτατε Ἰησοῦ ὅτι τέτρωμαι τῆς σῆς ἀγάπης ἐγώ ἀλλὰ ἐνίσχυσον μὲ διὰ τὸ μέγα σου ἔλεος, Χριστέ * Τίς Θεὸς μέγας ὡς ὁ Θεὸς ἡμῶν; σὺ εἶ ὁ Θεὸς ὁ ποιῶν θαυμάσια μόνος * Κύριε Ἰησοῦ Χριστέ Υἱὲ τοῦ Θεοῦ ἐλέησόν με
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Οι «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» των αναρτήσεων...

Δημοσίευση από vasilisalt »

marinam έγραψε: Βασιλάκη μου καλά είσαι;

φιλια
[/color]
Καλα Μαρίνα. Ευχαριστώ
Τι καλα δηλαδή...
Τέλος πάντων.
Καλά...
Άβαταρ μέλους
marinam
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 08, 2010 3:47 pm
Τοποθεσία: ΕΝ ΙΩΑΝΝΙΝΟΙΣ

Re: Οι «ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ» των αναρτήσεων...

Δημοσίευση από marinam »

vasilisalt έγραψε:
marinam έγραψε: Βασιλάκη μου καλά είσαι;

φιλια
[/color]
Καλα Μαρίνα. Ευχαριστώ
Τι καλα δηλαδή...
Τέλος πάντων.
Καλά...

τι θες να κάνω να σου φτιάξω το κέφι;; ότι θες!!!

να πω κατι στον gap; μ ακουέι εμένα γιατι με έχει "γραμμένη" :20 :20 :20 :20 :20

να στείλω βατράχια κάπου;

ας σοβαρευτώ τώρα, κάνε υπομονή καλέ μου όπως όλοι μας. Έχε Πίστη μόνο αυτό μπορώ να σου πω, έχε Πίστη.
Μὴ χωρίσεις μὲ τῆς δόξης τῶν μαρτύρων σου γλυκύτατε Ἰησοῦ ὅτι τέτρωμαι τῆς σῆς ἀγάπης ἐγώ ἀλλὰ ἐνίσχυσον μὲ διὰ τὸ μέγα σου ἔλεος, Χριστέ * Τίς Θεὸς μέγας ὡς ὁ Θεὸς ἡμῶν; σὺ εἶ ὁ Θεὸς ὁ ποιῶν θαυμάσια μόνος * Κύριε Ἰησοῦ Χριστέ Υἱὲ τοῦ Θεοῦ ἐλέησόν με
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”